Jarmo Jagomägi
, Reporter
Rapla korvpallimeeskond.
Rapla korvpallimeeskond. Foto: Avis Utilitas Rapla/Siim Solman

Eesti-Läti korvpalliliiga tänases ainsas matšis alistas Rapla Avis Utilitas kodus 67:59 Keila KK.

Üsna korvidevaest mängu alustasid paremini külalised. Teise veerandaja alguses sai Keila korraks ette 11 punktiga, ent poolajaks vähendas Rapla kaotusseisu 28:32 peale.

Sealt edasi jagus võrdset lahingut peaaegu lõpuni välja. Rapla hoidis kergelt initsiatiivi, aga veel kolm ja pool minutit enne lõpu oli nende edu vaid 56:54. Otsustavatel hetkedel olid võõrustajad aga veidi kindlamad ja kallutasid matši enda kasuks.

Võitjate resultatiivseim oli väljakult 14 viskest 4 tabanud Tyler Cheese 14 punktiga. Mitmekülgse partii tegi Obrad Tomic, kes 9 silma kõrval kogus 16 lauapalli.

Keila kasuks tõi Matej Radunic üleplatsimehena 19 punkti. Keskmängija hankis ka 14 lauda ja jagas 5 resultatiivset söötu. Marcis Vitols lisas 16 punkti.

Seitsmendal kohal püsiv Rapla sai nelja kaotuse kõrvale seitsmenda võidu. Keila on 11. real (3-6).