Messi: olen tige, et ma penaltit ära ei löönud, aga meeskond jätkas pärast seda paremini

Toimetas Ville Arike
Argentina koondise kapten Lionel Messi lehvitab fännidele pärast võitu Poola üle. Foto: LAURENT GILLIERON/EPA/SCANPIX

Argentina jalgpallikoondis alistas MMi viimases alagrupimängus Poola kindlalt 2:0, kuid meeskonna liider Lionel Messi oli enda peale pahane.

Nimelt teenisid argentiinlased esimese poolaja lõpuosas penalti, kuid meeskonna suurim staar Lionel Messi ei suutnud seda 39. minutil realiseerida. Riietusruumist tuldi aga näljastena ning pärast vaheaega tehtigi asjad selgeks. Teise poolaja esimesel minutil avas skoori Alexis Mac Allister, 67. minutil duubeldas edu Julian Alvarez.

«Olen tige, et ma penaltit ära ei löönud, ent meeskond hakkas pärast minu eksimust paremini mängima. Teadsime, et kui esimene värav ära lüüa, muutub mängu iseloom,» vahendas Argentina koondise Twitteri konto Messi kommentaari.

Superstaar lisas: «Austraalia vastu (Argentina vastane kaheksandikfinaalis – toim) tuleb väga raske mäng. Iga meeskond võib võita igaüht, võimalused on võrdsed. Peame mänguks valmistuma võimalikult hästi – nii, nagu alati teeme.

Peame säilitama rahu ja võtma mäng-mängult. Nüüd algab uus MM. Loodan, et jätkame samamoodi, nagu mängisime täna.»

Argentina ja Austraalia mäng algab 3. detsembril kell 21.