VIDEO Eesti aasta jalgpalluri tabamus andis uuele peatreenerile unelmate alguse

Joonas Tamm tähistamas tabamust.
Joonas Tamm tähistamas tabamust. Foto: Twitter @mm_footynews

Tänavu Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Joonas Tamm lõi Bukaresti FCSB värava ning aitas koduklubi liigas 3:2 võidule Botosani üle.

Tamme koduklubi vahetas hiljuti peatreenerit ning FCSB uueks peatreeneriks sai Leo Strizu, kelle jaoks oli tegu esimese kohtumisega.

13. minutil viis Sebastian Mailat Botosani juhtima, kuid 21. minutil viigistas just Tamm seisu, kui lõi nurgalöögist palli peaga latipõrkest võrku. 30. minutil viis Andrea Compango FCSB juba juhtima.

Teisel poolajal õnnestus Botosanil tänu Mailati teisele tabamusele küll seis veel viigistada, kuid Malcom Edjouma 73. minuti värav tõi FCSB-le võidu ja Stizule uues ametis unelmate alguse.

Joonas Tamme värava hetk algab 2.08 peal:

FCSB hoiab Rumeenia kõrgliigas 17 mängu järel 29 punktiga viiendat kohta. Teise Eesti koondislase Mattias Käidi koduklubi Bukaresti Rapid on 33 silmaga kolmandal kohal.