VIDEO ⟩ Võimsa pealtpanekuga säranud Drell vedas Bullsi tähtsas võiduni

Henri Drell andis Windy City võitu taas suure panuse.
Henri Drell andis Windy City võitu taas suure panuse. Foto: Tairo Lutter

Korvpalliliiga NBA tütarliigas säras taaskord Eesti koondislane Henri Drell, kes suutis enda koduklubi järjekordse võiduni vedada.

Üllatuslikult päev varem G-liiga ühe nõrgema meeskonna Grand Rapids Goldi vastu kaotusekibedust tundnud Bulls tegi kiiresti korrektuurid. Ööl vastu pühapäeva pandi koduväljakul vastased 129:118 paika.

Suur osakaal võidus oli ka Drellil, kes kuulus teist kohtumist järjest Bullsi algviisikusse. 24 minutit mänguaega teeninud Eesti koondislane viskas väga hea efektiivsuse juures 13 punkti ja kaks lauapalli. Seejuures säras Drell ka ühe võimsa pealtpanekuga.

Võiduga pääses Bulls ka Showcase Cupil veerandfinaali. Ööl vastu esmaspäeva minnakse vastamisi teise asetuse teeninud Rio Grande Valley Vipersiga.