TWITTERI-MÖLL Argentina MM-tiitlini vedanud Messit kiidetakse taevani: ta on palju suurem kui Maradona

Lionel Messi.
Lionel Messi. Foto: AP Photo/Martin Meissner/Scanpix

Argentina krooniti Kataris toimunud MMil kolmandat korda maailmameistriks. Sotsiaalmeedia lõi selle peale mõistagi kihama ning eelkõike nende kaptenist talismani Lionel Messi osas.

Messi viis Argentina MM-finaalis Prantsusmaa vastu juhtima ning lisas veel Argentina 3:2 juhtvärava. Võit tuli aga alles penaltiseerias, aga jalgpallisõbrad üle maailma on Messi osas äärmiselt õnnelikud ning väga paljude arvates ongi Messi aegade parim.

«Arutelu on nüüd läbi. Ta on nüüd läbi aegade parim mängija,» lausus üks jalgpallisõber.

«Argentina peaks Messit nüüd veelgi austama ning enda suurimaks jalgpalliikooniks tegema. Ta on palju suurem kui Maradona,» lisas järgmine fänn.

Samas ei unustata ära Lionel Messi kõrval ainsana Argentina rivistuses MMil kõik minutid mänginud Emiliano Martinezt. Argentina väravavaht tegi lisaaja viimasel minutil tõrje, mis päästis üldse võimaluse penaltiseeriaks.