Kalev/Cramo küttis Keilale korraliku sauna

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Oleksandr Kovliar.
Kalev/Cramo resultatiivseim oli Oleksandr Kovliar. Foto: Tairo Lutter

Värske Eesti karikavõitja BC Kalev/Cramo alistas Eesti-Läti ühisliigas peetud kohtumises võõrsil Keila KK 108:66.

Kohtumist alustas paremini Keila, kes kiirelt 14:6 juhtima asus. Seejärel said külalised enda mängu paremini toimima ning tegid omakorda 16:2 vahespurdi, võites kokkuvõttes avaveerandi 22:18.

Alates teisest veerandajast hakkas vahe üha enam suurenema ning Kalev enam kodumeeskonda mängu ei lubanudki. Poolajapausiks oli vahe 19 silma, viimasele veerandile minnes paisus külaliste edu 24 silma peale ning lõpuks särasid tablool Kalev/Cramo 108:66 võidunumbrid.

Üheksa mehega mänginud Kalev/Cramo jaotas väga ühtlaselt mänguaega. Heiko Rannula hoolealustest resultatiivseimaks kerkis pingilt sekkunud Oleksandr Kovliar, kelle arvele jäi 21 punkti. Tanel Kurbas toetas teda 16 silma ja 11 lauapalliga. Keila kasuks tõid Matej Radunic ja Marcis Vitols vastavalt 22 ja 16 punkti.

Kolme võidu kõrvale kaheksanda võidu teeninud Kalev/Cramo jätkab Eesti-Läti ühisliiga neljandal positsioonil. Viie võidu kõrvale kaheksanda kaotuse saanud Keila on 11. kohal.