Jarmo Jagomägi
, Reporter
Manchester Unitedi brasiillased: Fred (vasakul) ja Casemiro.
Manchester Unitedi brasiillased: Fred (vasakul) ja Casemiro. Foto: Matthew Childs/REUTERS/Scanpix

Jalgpalli MMi järgselt pausilt naasis võidukalt Manchester United, alistades Inglismaa kõrgliiga matšis kodus 3:0 Nottinghami.

Punased Kuradid viis 19. minutil ette Marcus Rashoford, vaid mõni moment hiljem andis sama mees söödu Anthony Martiali tabamusele. Lõppseisu vormistas Casemiro söödust Fred, kui matši lõpuni jäid üksikud minutid.

Muide, kõlab üllatavalt, ent varasemalt polnud Unitedis brasiillased Premier League'i väravat kombineerinud. Casemiro ja Fred mängisid ka neile veerandfinaaliga lõppenud MMil.

Paistab, et United hakkab vaikselt kohanema kevadel ohjad haaranud Erik ten Hagi stiiliga. Viimasest 14 mängust on kaotatud vaid üks, ent võidetud 11. Liigatabelis ollakse viiendad, esinelikust lahutab kõigest üks punkt.