Piinlik: Neymar jäi teesklemisega kohtunikule vahele ja saadeti platsilt minema (1)

Christopher Krutto
Neymar.
Neymar. Foto: IMAGO/HMB-Media/Scanpix

Prantsusmaa kõrgliigas asus pärast MM-pausi taas võistlustulle Pariisi Saint-Germaini meeskond, alistades 2:1 Strasbourgi.

Kohtumine algas PSG jaoks hästi. 14. minutil viis klubi kapten Marquinhos kodus mänginud pealinlased ette ning kõik paistis nende kontrolli all. Olukord läks keerulisemaks 51. minutil, kui Marquinhos saatis palli oma väravasse, viigistades nõnda ka seisu.

PSG asus väravat otsima ning 61. minutil lootis Neymar teesklemisega petta kohtunikku ning teenida välja penalti. Õigusemõistja aga nägi, et puudet polnud ja kuna minut varem oli brasiillane juba esimese kollase saanud, järgnes pettusele teine kollane ehk väljakult eemaldamine.

Siiski lõppes PSG jaoks kõik hästi, sest kohtumise kuuendal üleminutil lõi Kylian Mbappe sisse penalti ning aitas koduklubi võidule.