VIDEO Võimsa poolaja teinud Drell ähvardas rekordit

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Henri Drell.
Henri Drell. Foto: Windy City Bulls/Facebook

NBA tütarsarjas G-liigas kaotas Henri Drelli koduklubi Windy City Bulls võõrsil 121:131 Fort Wayne'i Mad Antsile.

Võõrustajad ladusid võidule vundamendi teise veerandaja 33:19 paremusega. Viimasel minutil vähendas Bulls vahepeal paarikümnele punktile kärisenud vahe kuuele, ent päris ohtlikuks enam vastasele ei saadudki.

Põhiviisikusse kuulunud Drell mängis 38 minutit. Juba avapoolajal oli tal koos 15 punkti, ent lõpuks õnnestus juurde koguda vaid kaks silma. Tõsi, 17 punktis enam on ta G-liigas visanud vaid korra, mõni nädal tagasi samuti Mad Antsi vastu – 23.

Drell tabas väljakul visked 13st 6, sealjuures kolmeseid 6st 2 ning sopsasid mõlemad vabavisked. Lisaks korjas Eesti koondislane 8 lauapalli ja jagas 2 tulemuslikku söötu.

Ühes taliturniiri (Winter Showcase) lõpuga algas G-liiga hooaja teine pool. Tabel löödi nulli, mis tähendab, et Bullsil on kirjas vaid üks kaotus.