Kahju: ka Kanepi langes Adelaide'i turniiril konkurentsist

Toimetas Ville Arike
Kaia Kanepi mängimas Adelaide'i turniiril Marketa Vondroušova vastu.
Kaia Kanepi mängimas Adelaide'i turniiril Marketa Vondroušova vastu. Foto: Loren Elliott/REUTERS/Scanpix

Adelaide'i tenniseturniiril pidi reketid pakkima ka Kaia Kanepi, kes kaotas teises ringis tšehhitarile Marketa Vondroušovale 0:6, 4:6.

Kanepi ei saanud stardist üldse minema, sest ta kaotas kaks esimest geimi punktigi võitmata. Alles kolmandas geimis teenis ta esimesed punktid, kuid ühtegi geimpalli – ka mitte oma servil – ta esimeses setis ei saanudki!

Teine sett algas kahe kaotatud geimiga, kuid seejärel suutis Kanepi edaspidi vähemalt oma servi hoida. Seisul 4:5 jõudis ta ka Vondroušova servil esimese murdepallini, kuid kaotas selle ning lõpuks ka geimi ja mängu. Kanepi sai tasapisi mängu sisse, ent selle lõpp tuli paraku liiga vara vastu.

Nõnda eestlannasid enam konkurentsis pole, Anett Kontaveit oli langenud kohe avaringis.

Teises täna seni lõppenud mängus alistas valgevenelanna Arõna Sabalenka venelanna Ljudmila Samsonova 7:6, 7:6. Vondroušova ja Sabalenka lähevadki veerandfinaalis omavahel vastamisi.