TalTech näitas Ukraina tippklubile hambaid, aga võidurõõmu maitsta ei saanud

Christopher Krutto
TalTechi korvpallurid.
TalTechi korvpallurid. Foto: Facebook @TalTechBasketball

TalTechi korvpalliklubi pidi Põhja-Euroopa korvpalliliigas (ENBL) tunnistama Ukraina tippklubi Kiievi Budivelnõki 73:59 paremust.

TalTech tegi koduväljakul kohtumisele korraliku alguse ja esimene veerandaeg võideti 21:15. Poolajaks suudeti edu hoida ning pikemale pausile mindi 36:30 eduseisust.

Teisel poolajal aga pani Budivelnõk klassi maksma. Kolmanda veerandaja lõpuks vähendati kaotusseis kahepunktiliseks ning tugeva viimase veerandi toel võeti 14-punktiline võit.

TalTechi parimaks kerkis 13 punktiga Kaspers Gluditis. Ükski teine Eesti klubi mees kahekohalist arvu punkte ei visanud.

Üleplatsimeheks kerkis Budivelnõki keskmängija Jerai Grant, kelle arvele jäi 32 punkti. Ainsa mehena sai kahekohalise punktide arvu veel 11 silma kogunud Archie Goodwin.

Budivelnõk on A-grupis kogunud kolm võitu ja TalTech sama palju kaotuseid.