Baskonia sai Euroliigas teise järjestikuse kaotuse

Karl Mihkel Eller
Maik-Kalev Kotsar (vasakul).
Maik-Kalev Kotsar (vasakul). Foto: Anna Szilagyi/EPA/Scanpix

Eesti korvpallikoondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Vitoria-Gasteizi Baskonia kaotas Euroliigas teise mängu järjest. Teisipäeva õhtul jäädi võõrsil 79:92 alla Müncheni Bayernile.

Baskonia jäi Saksamaa tippklubile alla juba esimesel veerandil, mis kaotati 24:34. Kuigi teise veerandiga suudeti vahet kahe punkti võrra vähendada, siis viimasele veerandile mindi vastu Bayerni kindlas eduseisus 75:60.

Kotsar sai pea 20 minutit mänguaega, viskas selle ajaga seitse punkti ja noppis neli lauapalli, Raieste väljakule ei pääsenud. Baskonia mängija Markus Howard kerkis üleplatsimeheks, tema arvele kogune 21 punkti. Bayernit vedas 16 silmaga Cassius Winston.

Baskonial on nüüd 11 võitu ja seitse kaotust, mis annab turniiritabelis viienda koha. Bayern on seitsme võidu ja 11 kaotusega 14. kohal. Baskonia kohtub reedel võõrsil Belgradi Partizaniga, kel on kaheksa võitu ja üheksa kaotust.