Putini toetajast olümpiavõitja kümneaastane poeg saab miljoneid rublasid

Postimees Sport
Copy
Jevgeni Pljuštšenko aitas 2014. aasta Sotši olümpial võita Venemaal võistkondlikku kuldmedalit. Pildil poseerib ta koos teise üksiksõitja Julia Lipnitskajaga.
Jevgeni Pljuštšenko aitas 2014. aasta Sotši olümpial võita Venemaal võistkondlikku kuldmedalit. Pildil poseerib ta koos teise üksiksõitja Julia Lipnitskajaga. Foto: David Gray/Reuters/Scanpix

Nagu igal pool maailmas, leidub ka Venemaal inimesi, kel pole millestki puudust. Üks neist on iluuisutähe Jevgeni Pljuštšenko kümneaastane poeg Aleksandr, kelle pangakontole maanduvad igal aastal miljonid. Rublades, aga mis sellest.

Aleksandr on sünnist saati elanud luksuses. Tänu asjaolule, et tema pangakontol on paljude nullidega summa, maksab ta paljude asjade eest ise. Kust aga raha tuleb?

Vastus ei ole üllatav, kirjutas portaal blesk.cz. Jana Rudkovskaja ja Jevgeni Pljuštšenko poja peamine sissetulek tuleb isa esinemistest jääetendustes. Lisaks teenib Pljuštšenko korralikult reklaamilepingutest ja sotsiaalmeedia vahendusel – seda viimast aitab pidada tema ema!

Venemaa allikate kohaselt kannab isa oma kümneaastase poja kontole igal kuul miljon rubla. Aastas teeb see 12 miljonit, mis praeguse kursi järgi tähendab umbes 170 000 eurot. Sellest rahast maksab Aleksandr nii lapsehoidjale, turvamehele kui ka autojuhile.

Tagasi üles