JÄRELVAADATAV ⟩ Pärnu kaotas mängu ja oma võtmemängija

Postimees Sport
Copy

Võrkpalli Balti liigas kaotas Pärnu VK kodusaalis 2:3 (26:24, 21:25, 21:25, 25:23, 11:15) Läti esiklubile Jurmalale.

Pärnu meeskonna resultatiivseim oli 25 punktiga (+8) Hindrek Pulk, kes sai koguni 59 tõstet ja realiseeris neist 23 (39%). 10 punkti (-1) lisas Tony Tammiksaar ja 9 silma jäi nii Kristo-Joosep Petersoni (+3) kui Jörgen Vanamõisa (+5) arvele. Pärnu vastuvõtt oli 53%, rünnak 38%, blokist saadi 11 ja servilt samuti 11 punkti (22 viga).

Kahjuks sai meeskonna põhisidemängija Richard Voogel mängu ajal vigastada ja teda asendas meeskonna teine treener Karl Lilles, kes sellisteks juhtudeks ka mängijana üles antud on.

RTU kasuks tõi Matiss Gabdulins 24 punkti (+9). RTU vastuvõtt oli 52% ja rünnak 36%, blokipunkte saadi 16 ja servil löödi 10 ässa (17 viga).

Pärnu on tabelis 13 punktiga viimasel real, RTU hoiab 28 silmaga kolmandat positsiooni.

Enne mängu:

Eesti suvepealinlased on nelja võidu ja 13 kaotusega tabelis viimasel ehk seitsmendal kohal. Jurmala saldo on üheksa võitu ja kaheksa kaotust, mis annab Tartu Bigbanki ja Selver/TalTechi järel kolmanda positsiooni, aga Eesti klubidega võrreldes on Jurmalal tervelt 14 punkti vähem.

Pärnu ja Jurmala on sel hooajal kohtunud kaks korda. Mõlemad mängud toimusid eelmisel aastal: 23. oktoobril võitis Jurmala Pärnus 3:0, 13. novembril alistasid lätlased Eesti klubi 3:1.

Pärnu meeskonna juhendaja Toomas Jasmin saab Läti klubi vastu kasutada kõiki mehi, ka kogenud Hindrek Pulka. «Meil on hetkel trennis meeleolu hea ja kindlasti läheme kodusaalis lätlaste vastu punkte võtma, sest neid on meil hädasti vaja,» sõnas Jasmin.

«Laupäeval on olemas ka Pulk ja kõik teised on samuti mänguvalmid. Ennustada ei julge midagi, aga anname endast parima, et see mäng meile hästi lõppeks,» lisas peatreener.

Muide, pühapäeval kell 16 kohtuvad telemängus Tartu Bigbank ja Võru Barrus. Seda kohtumist saab jälgida SIIT.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles