Viimsi näitas Kalev/Cramole hambaid, aga andis võidu käest

Christopher Krutto
Oleksandr Kovliar.
Oleksandr Kovliar. Foto: Tairo Lutter

Eesti-Läti korvpalliliigas mängiti täna üks kohtumine, kui Kalev/Cramo alistas 87:74 Viimsi/Sportlandi.

Kohtumine algas Viimsile hästi. Avaveerand võideti 25:13 ning poolajapausile mindi Viimsi 45:37 eduseisust. Teisel poolajal sai Kalev/Cramo paremini mängu sisse ja viimasele veerandajale mindi vastamisi 65:65 viigiseisult.

Veerandi alguses tegi Kalev/Cramo 13:0 spurdi ja sellega otsustati kohtumise saatus. Lõpuks võitis Eesti mullune pronksimeeskond kohtumise 87:74.

Kalev/Cramo parimaks kerkis 30 punktiga mängujuht Oleksandr Kovliar. Kahekordse arvu punkte viskasid veel Martins Meiers (12) ja Alterique Gilbert (11).

Viimsi poolelt sai enim punkte kirja Devin Lee Harris, kelle arvele jäi 19 silma. Teda toetasid 14 punktiga Karl-Johan Lips ja Egert Haller.