Ronaldo lõi kaks väravat, ent Messi tõmbas ikkagi pikema õlekõrre

Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi.
Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi. Foto: EPA/STR/Scanpix

Viimaste kümnendite kaks kõige suuremat jalgpallurit, Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi said taas jalgpallimurul kokku. Sõpruskohtumine Pariisi Saint-Germaini ja Saudi Araabia kõrgliiga tähtede kohtumine lõppes Euroopa klubi 5:4 võiduga.

Messi ja Ronaldo vastasseis tähendab tavaliselt mõnda väga suurt lahingut Meistrite liigas või Hispaania kõrgliigas. Täna pole enam nõnda, sest mehed läksid vastamisi sõpruskohtumises, kus midagi mängus pole.

PSG tõmbas selles kohtumises pikema õlekõrre ja seda isegi mängides suurema osa mänguajast vähemuses.

Kohtumise mänguskoori avas juba kolmandal minutil Lionel Messi, kes PSG tähtmängijate söödumängu lõpetuseks palli väravasse lükkas. Avapoolajal nähti veel kolme tabamust, millest kaks lõi Saudi Araabia tähtedele Ronaldo. Esmalt realiseeris portugallane enda teenitud penalti ning seejärel viigistas kuuendal üleminutil veel mänguskoori lähilöögist. PSG teise värava eest hoolitses keskkaitsja Marquinhos.

Teisel poolajal pani Prantsusmaa tippklubi jõuvahekorrad lõplikult paika. Jala said valgeks nii Sergio Ramos, Kylian Mbappe kui ka vahetusest sekkunud Hugo Ekitike. Saudi Araabia tähtede väravad läksid Jang Hyun-Soo ja Anderson Talisca. Seejuures sündis Talisca värav kohtumise viimastel sekunditel.