Uskumatu: tundmatu droon peatas Inglismaa kõrgliiga kohtumise

Saladuslik droon, mis seiskas Inglismaa kõrgliiga kohtumise.
Saladuslik droon, mis seiskas Inglismaa kõrgliiga kohtumise. Foto: Dylan Martinez/Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas leidis aset uskumatu seik, kui tundmatu droon seiskas Southamptoni ja Aston Villa vahelise kohtumise.

Nimelt otsustasid kohtunikud ja staadioni turvatöötajad vahetult enne esimese poolaja lõppu, et mäng pannakse seisma, sest väljaku kohale oli ilmunud droon.

«Staadioni kohal lendava drooni tõttu tehti otsus mängijad väljakult eemaldada,» vahendab Mirror staadioni teadustaja teadaannet. Seejärel peatas kohtunik Michael Salisbury mängu ja viis seletas mõlema tiimi kaptenitele, et kohtumine peatatakse turvakaalutlustel. Seejärel lahkusid mängijad platsilt.

Mõne aja pärast lahkus droon staadioni juurest ja umbes 10 minutit pärast kohtumise seiskumist pääsesid jalgpallurid platsile tagasi ning kohtumine jätkus. Lõpuks võitis selle 1:0 Aston Villa.