P, 29.01.2023

Monte Carlo ralli ja paljad tagumikud, kes neid suudaks lahuta?

Postimees Sport
Monte Carlo ralli ja paljad tagumikud, kes neid suudaks lahuta?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Fännid Takamoto Katsutat «tervitamas».
Fännid Takamoto Katsutat «tervitamas». Foto: ALL LIVE

Tänavusel Monte Carlo rallil tõstis pead kummaline trend: raja ääres välkusid paljad tagumikud.

Tagumikuvälgatuste ots tehti lahti juba neljapäeval ning 21. sajandile kohaselt olid rallifännid varmad nähtut All Live'is tagasi kerima, kuvatõmmist tegema ning internetti postitama.

Ainult et ralli teisel katsel ei pruugitud piirduda pelgalt tagumiku näitamisega. Mida kodanikud M-Spordi erasõitja Jourdan Serderidise möödakihutamise ajal tegelikult tegid, jäägu igaühe enda nuputada. 

Teist korda otsustasid raja ääres olnud põrinasõbrad püksid maha kiskuda laupäeval ning millegipärast oli palja tagumiku – tegelikult mitmuses, sest ründajad olid kolm meest – ohvriks taas Ford Pumaga kihutanud Serderidis.

Ning kuna kaks ei saa teadupärast kuidagi kolmandata jääda, kisti Monte Carlos püksid maha ka pühapäeval. Siis valiti sihtmärgiks Toyota sõitja Takamoto Katsuta.

Fännid Takamoto Katsutat «tervitamas».
Fännid Takamoto Katsutat «tervitamas». Foto: ALL LIVE

Olgu siinkohal öeldud, et paljad tagumikud või isegi välkuvad rinnad(!) pole autoralli MM-sarjas midagi harukordset ning hooaja peale tuleb ikka ette, et uljamad rallifännid nõndaviisi talitavad. Küll pole seni ühel konkreetsel võistlusel raja äärde kogunenud läinud veel nii uljaks nagu nüüd Montes.

Märksõnad
Tagasi üles