Poola klubile kaotanud Kalev/Cramo minetas alagrupist edasipääsemise lootused

Christopher Krutto
BC Kalev/Cramo mängujuht Alterique Gilbert.
BC Kalev/Cramo mängujuht Alterique Gilbert. Foto: Madis Veltman

Kalev/Cramo korvpallimeeskond jäi Põhja-Euroopa korvpalliliigas (ENBL) 73:80 alla Poola klubile Lublini Start ning veerandfinaali ei jõudnud.

Avapoolajal jäi Kalev/Cramo 35:42 taha, kuid teisel pooajal õnnestus kodupubliku ees mõnel korral ka ette pääseda. Kohtumise lõpp kuulus siiski külalistele.

Kodumeeskonna parimaks kerkis 18 punktiga Alterique Gilbert. Teda toetasid 12 silmaga Zigmars Raimo ja 11 punktiga Hugot Toom.

Üleplatsimeheks kerkis Lublini lätlasest keskmängija Cavars Klavs 19 silmaga. 14 punktiga toetas teda Hassan Smith Dayshon.

Kalev/Cramo saldoks jäi ENBLi A-grupis kuue mängu peale kaks võitu ja neli kaotust. Veerandfinaali neil enam ei ole võimalik jõuda. Viiest mängust neli võitnud Lublin on koha kaheksa parema seas juba kindlustanud.