T, 21.03.2023

Wilson: Ott pole öelnud meile midagi sellist, mis paneks mind murelikult kukalt kratsima

Toimetas Karl Juhkami
Wilson: Ott pole öelnud meile midagi sellist, mis paneks mind murelikult kukalt kratsima
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Malcolm Wilson.
Malcolm Wilson. Foto: @World/M-Sport

Monte Carlo ralli pakkus Eesti rallifännidele kahetisi emotsioone. Ühest küljest teenisid Ott Tänak ja Martin Järveoja sealt 14 korda rohkem punkte kui viimase kolme aastaga, ent samas ei õnnestunud neil päriselt võidu peale kihutada. Kui uskuda M-Spordi omanikku Macolm Wilsonit, siis järgmistel etappidel on lootust, et meie mees saab võidelda ka katsevõitude pärast. 

«Mõistagi tahtnuks me veidi paremat tulemust, kuid tegelikult leian, et Ott tegutses väga targalt,» lausus Wilson usutluses DirtFishile.

«Kui olen teiega aus, siis mõistagi on meil auto juures asju, mille kallal on vaja töötada. Hea on aga see, et need muudatused, mida Ott tahab, pole sellised, mis mulle muret valmistaksid. Ta ei ütle midagi sellist, et meil oleks justkui 20 hobujõudu puudu. Kui ta midagi sellist ütleks, siis paneks see mind juba kukalt kratsima,» jätkas M-Spordi omanik. 

Wilsoni sõnul on Tänakut kimbutanud probleemid ja soovitud muudatused seotud põhiliselt masina seadistusega. «Räägime põhiliselt seadistusest ja auto geomeetriast, seega ma ei muretse liialt. Veidi tuleb tegeleda ka mootoriga, aga see pole seotud võimsusega, mis on hea. Põhiline on ikkagi see, et ta teenis [hooaja avaetapilt] punkte,» lõpetas Wilson positiivsel noodil.

Autoralli MM-sari jätkub 9.-12. veebruarini sõidetava Rootsi talveralliga. Seda silmas pidades osaleb Tänak ka Otepää talverallil, et hooaja teiseks etapiks rohkem teadmisi kaukasse koguda.

Märksõnad
Tagasi üles