Kingi debüütmäng Ukrainas lõppes kaotusega

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Toomas Huik

Ukraina jalgpallimeistrivõistlustel pidi Tarmo Kingi ja Sergei Zenjovi koduklubi Lvivi Karpatõ vastu võtma kaotuse, kui koduväljakul jäädi 2:3 alla Simferopoli Tavrijale.

Karpatõ asus kohtumist 37. minutil Lucase tabamusest juhtimaja 47. minutil suurendas Oleksandr Kasjan Lvivi klubi eduseisu, kuid seejärel said vastased kirja kolm tabamust ning võit läks Tavrijale.

Hiljuti klubiga liitunud Kink alustas kohtumist pingilt, kuid sai 77. minutil vahetusest väljakule. Vigastusest taastuv Zenjov koosseisu ei kuulunud.

Turniiritabelis paikneb Karpatõ 16 punktiga 13. kohal. Esikohta jagavad Donetski Šahtar ja Kiievi Dinamo 55 punktiga.