E, 27.03.2023

Hyundai uus tiimipealik avaldas, mis on hetkel tema peamine eesmärk

Christopher Krutto
Hyundai uus tiimipealik avaldas, mis on hetkel tema peamine eesmärk
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Cyril Abiteboul. 
Cyril Abiteboul. Foto: Romain Thuillier/Hyundai Motorsport

Hyundai rallitiimi värske pealik Cyril Abiteboul on saanud ühe ralli seljataha ning töötab nüüd selle nimel, et meeskonda võimalikult konkurentsivõimeliseks teha.

Abiteboul on mootorispordis väga kogenud, kuid tema põhilised kogemused pärinevad vormel 1 sarjast, kus ta juhtis nii Caterhami kui ka Renault võistkondi.

Ometi ei läinud esimene ralli meeskonna jaoks päris plaanipäraselt. Thierry Neuville piirdus Monte Carlos kolmanda kohaga, Dani Sordo ja Esapekka Lappi olid vastavalt seitsmes ja kaheksas.

Kui Abiteboulilt uuriti, millised on tema eesmärgid lähitulevikus, rõhutas ta, et tiimi efektiivsust tuleb tõsta. «See ei ole halb, aga võttes arvesse pikke tunde ja rutiine rallidel, siis ma usun, et me saame oma protsesse parandada, et kindlustada vajalikel hetkedel õige energia ja fookuse. See võib nädalavahetuse lõpuks mõjutada tiimi eistust,» seletas prantslane WRC-sarja kodulehele antud intervjuus.

Lisaks sellele kavatseb Abiteboul panna paika plaani, mille alusel hakatakse autot edasi arendama, kuid see on natuke pikema perspektiiviga ettevõtmine.

Autoralli MM-sari naaseb võistlustulle järgmisel nädalal Rootsis. Seal sõidab Neuville’i ja Lappi kõrval Sordo asemel Craig Breen.

Märksõnad
Tagasi üles