Toimetas Ville Arike
Rakvere Tarva fännid said lõpuks rõõmupäeva.

Fotol:Rakveres mängisid BC Tarvas ja Neveþi
84-77. Tarva fännid

Rakvere Tarva fännid said lõpuks rõõmupäeva. Fotol:Rakveres mängisid BC Tarvas ja Neveþi 84-77. Tarva fännid Foto:Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja Foto: Meelis Meilbaum

Eesti-Läti korvpalliliigas sai hooaja teise võidu Rakvere Tarvas, kes rõõmustas kodupublikut 81:75 võiduga Ogre üle.

Eelmisel hooajal jõudis Ogre ses liigas Final Fouri, kuid pidi lõpuks leppima Riia VEFi, Viimsi ja Pärnu Sadama järel neljanda kohaga. Tänavu püsitakse seni turniiritabeli keskel. Tarvas ei tundnud aukartust ning 40:41 kaotatud poolaja järel tõttas viimase veerandaja keskel ette juba 75:59. Ogre ei suutnud lõpuspurdiga mängu päästa.

Võitjate parimaks kerkis 19 punkti ja 16 lauapalli kogunud Antun Maricevic. Volodõmõr Ševtšenko viskas 22, Jan Razdevsek 14 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Renars Magone 18 silmaga.

Teises reedeses mängus sai kaheksanda kaotuse järjest Keila KK, kes jäi kodus 75:85 alla Liepajale. Keilat ei päästnud ka tsenter Matej Radunic, kes viskas 33 punkti ja kokku 54 efektiivsuspunkti!