VIDEO ⟩ Valusa kaotuse järel pahur olnud Klopp keeldus ajakirjaniku küsimusele vastamast

Christopher Krutto
Jürgen Klopp.
Jürgen Klopp. Foto: David Klein/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Liverpooli jalgpallitiim kaotas eile Inglismaa kõrgliigas 0:3 Wolverhamptonile ja pärast kohtumist ei olnud Liverpooli peatreener Jürgen Klopp mõistagi heas tujus. Oma pahuruse elas ta välja ühe ajakirjaniku peal.

Liverpool jäi juba esimese 12 minutiga 0:2 taha ning teisel poolajal lasti endale üks värav veel lüüa. Kohtumise järgsel pressikonverentsil uuris The Athleticu ajakirjanik James Pearce, kas uimaselt alustamine võib olla seotud meeskonna suhtumisega.

Vastus oli järgnev: «Sinuga väga raske rääkida, kui ma olen 100-protsendiliselt aus, nende asjade pärast, mis sa kirjutad. Kui keegi teine tahab selle küsimuse küsida, siis ma vastan,» põrutas Klopp.

Tõsi, hiljem tunnistas Klopp, et Liverpooli kehvad mängu algused tekitavad muret. Inglismaa viimaste aastate üks tugevamaid tiime hoiab hetkel liigas 29 punktiga kümnendat kohta ehk hetkeseisuga ei olda isegi Euroopasse saamas. Seetõttu on Klopp satuunud ka fännide surve alla.