VIDEO ⟩ Metsik viimase sekundi kolmene tõi Kullamäe kodumeeskonnale eurosarjas võidu

Christopher Krutto
Kristian Kullamäe.
Kristian Kullamäe. Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys/Facebook

Eesti korvpallikoondislase Kristian Kullamäe koduklubi Lietkabelis sai EuroCupi põhiturniiri mängus Reyer Venezia vastu 87:84 võidu.

Pingleine kohtumine möödus sisuliselt punkt-punktis. Avaveerandi lõpus oli Lietkabelis taga 27:28, poolajal 43:46 ja kolmanda veerandi lõpus 64:67. Kohtumise lõpus paistis, et mäng on minemas lisaajale, kuid Jamel Morris mõtles muud.

Lietkabelise tagamängija Jamel Morris viskas viimasel sekundil sügavalt kolmepunktiviske, mis tabas, tagades sellega oma koduklubile pingelisest mängust võidu. Ka tema ülejäänud mäng oli muljetavaldav. Morris tõi 28 punkti ning tabas kolmepunktijoone tagant seitsmest viskest kuus.

Kullamäe mängis samuti võidus rolli. Eestlane viibis platsil 26 minutit ja 39 sekundit ning sai selle ajaga kirja kaheksa punkti, viis resultatiivset söötu ja kaks vaheltlõiget. Tõsi, negatiivse poole pealt tegi ta ka neli pallikaotust.

14 mängust pooled täpselt võitnud Lietkabelis asub EuroCupi A-grupis kuuendal kohal.