Kristjan Ilves näitas Saksamaal taas ilusat õhulendu

Kristjan Ilves.
Kristjan Ilves. Foto: Flawia Krawczyk/Eesti Suusaliit

Kahevõistluse MK-sari jõudis Saksamaal Oberstdorfist Schonachi, kus toimub hooaja 17. ja 18. osavõistlus. Täna peeti proovivõistlus, kus Kristjan Ilves näitas jälle ilusat õhulendu ning teenis kuuenda koha.

MK-sarja kokkuvõttes üheksandal positsioonil olev Ilves suutis proovivõistlusel hüpata 96,5 meetrit ning teenis kokku 135,3 punkti. See andis 43 mehe konkurentsis kuuenda koha.

PCR-võistluse võitis jaapanlane Ryota Yamamoto, kes suutis ainsana alistada 100 meetri piiri, kui lendas 101,5 meetrit. Punkte teenis Jaapani kahevõistleja 145,9 ehk nende punktide põhjal läheks Yamamoto rajale 41 sekundit Ilvesest varem.

Yamamotole järgnesid MK-sarja teine Julian Schmid (99,5 meetrit, 138,8 punkti) ja MK-sarja üldliider Johannes Lamparter (98,5 meetrit, 138,0 punkti).

Kahevõistlejad võistlevad Schonachis kahel päeval. Nii laupäeval kui ka pühapäeval on kavas lisaks hüppevõistlusele 10 km suusasõit.