TalTech teenis hiljutise Läti suurklubi üle mesimagusa võidu

TalTechi korvpallurid.
TalTechi korvpallurid. Foto: Facebook @TalTechBasketball

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas sai koduväljakul magusa võidu TalTech, kes mängis 91:84 üle Ventspilsi.

Eilse Eestis väga raskelt lisaajaga mängus Tallinna Kalev/Audentese alistanud Ventspils oli täna selgelt veidi väsinum. Seda näitas ka statistika, kui Läti kauane tippklubi tegi koguni 15 pallikaotust, TalTechi kuue vastu.

Kodumeeskond pani kohe täistuuridel esimestest minutitest minema ning avaveerand võideti 23:13. Teisel perioodil lubati külalised mängu tagasi ning korra säras tablool ka viigiseis. Teisel poolajal tegi TalTech otsustava spurdi, millele Ventspilsil enam vastust polnud. Lõpuks võeti liigatabelisse ikkagi magus 91:84 võit. Seejuures ei pääsenud Läti klubi täna kordagi isegi juhtima.

Võitjate edukaimana viskas Oliver Metsalu 28 punkti ja võttis 12 lauapalli. Anatoly Shundel toetas teda 27 silmaga. Ventspilsi parimana tõi Edmunds Elksnis 17 punkti.

TalTech teenis liigatabelisse 13 kaotuse kõrvale 8 võidu, millega jätkatakse endiselt 11. kohal. Ventspils jätkab seevastu 15 võidu ja 8 kaotusega viiendal real.