VIDEO Võimsas hoos jätkav Drell tegi kaksikduubli

Christopher Krutto
Henri Drell.
Henri Drell. Foto: @windycitybulls/Instagram

Maailma tugevaima korvpalliliiga NBA tütarliigas G-liigas kotas Windy City Bulls Henri Drelli säravast mängust hoolimata 108:115 Grand Rapids Goldile.

Tasavägises kohtumises läks Gold poolajaks 55:50 juhtima, kuid viimaseks veerandiks oli nende edu sulanud vaid ühe punktini. Viimasel veerandi võitis Gold 34:28 ning kohtumise 115:108.

Kaotusmängust hoolimata tegi särava partii Drell. Eesti korvpallikoondisesse kuuluv ääremängija viskas 19 punkti (kahesed 6/3, kolmesed 7/3, vabavisked 2/2) ja korjas 10 lauapalli, neist kaks olid ründelauad. Lisaks jagas Drell kaaslastele kaks resultatiivset söötu ja tegi kaks vaheltlõiget.

Negatiivse poole pealt sai ta kirja kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Bullsi parimana viskas 22 punkti mängujuht Jeremy Pargo. Üleplatsimeheks kerkis 23 silmaga Goldi tagamängija Jared Butler.

Bulls hoiab kaheksa võidu ja 11 kaotusega idakonverentsis 11. kohta.