PARC FERMÉ Hyundai, Rovanperä ja Tänak talitasid Rootsis õigesti

Postimees Sport
Copy
Craig Breen ei saanud Rootsis laupäeval mitmel katsel kasutada hübriidsüsteemi. Lisajõu puudumine võis oma rolli mängida ka võitluses Ott Tänakuga, kes asus rallit laupäeva pärastlõunal juhtima.
Craig Breen ei saanud Rootsis laupäeval mitmel katsel kasutada hübriidsüsteemi. Lisajõu puudumine võis oma rolli mängida ka võitluses Ott Tänakuga, kes asus rallit laupäeva pärastlõunal juhtima. Foto: Fabien Dufour/Hyundai Motorsport

Postimehe rallisaade «Parc Fermé» võttis sel nädalal luubi alla tiimikäsklused MM-sarjas ja meelega aeglasemalt sõitmise, et saada järgmiseks etapiks parem stardikoht.

Eelmisel nädalavahetusel toimunud Rootsi MM-etapil kasutas Hyundai tiimitaktikat, kui Craig Breen lasi viimasel päeval Thierry Neuville'i mööda. Rallijumal tahtis aga iirlase teist kohta, sest punktikatsel tegi belglane sõiduvea ja Breen lipsas tema ette.

Valitsev maailmameister Kalle Rovanperä ei andnud endast punktikatsel aga maksimumi, kuna tahtis veenduda, et ta ei peaks järgmisel MM-etapil Mehhikos esimesena startima. Statistika ütleb, et soomlane andis endale ülesande täitmisega Mehhikoks parema võimaluse teenida hea lõppkoht.

Saate tegid Henry Lääne ja Christopher Krutto. Head kuulamist!

Tagasi üles