Kalev/Cramo küttis koduväljakul lätlastele sauna

Kalev/Cramo mängijad.
Kalev/Cramo mängijad. Foto: Tairo Lutter

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas peeti täna üks kohtumine. BC Kalev/Cramo võttis Nord spordihoones vastu Ogre ning teenis suure 99:68 võidu.

Tänasele kohtumisele läks Kalev/Cramo vastu selge favoriidina ning sai selle koormaga ideaalselt hakkama. Viimastel nädalatel kihlveoskandaali sattunud BK Ogrega tehti sotid selgeks üsna kiiresti.

Kui avaveerandi võitis Eesti klubi 24:20, siis poolajapausiks kasvas Kalev/Cramo eduseis juba 50:37 peale. Teisel poolajal kasvas favoriidi eduseis parimal juhul juba 33-punktiliseks ning lõpusireeni kõlades säras tablool Kalev/Cramo 99:68 võidunumbrid.

Ühtlaselt mänguaega jaganud Kalev/Cramo parimatena viskasid nii Alterique Gilbert kui ka Hugo Toom 20 punkti. Oleksandr Kovliar arvele jäi 18, Wesley Van Becki kontosse 14 ja Taavi Jurkatamme nimele 11 silma. Ogre resultatiivseimad olid Karlis Apsitis ja Rihards Zebergs 16 punktiga.

Tänase võiduga kirjutas Kalev/Cramo turniiritabelisse nelja kaotuse kõrvale 17. võidu ning sellega hoitakse teist kohta. Ogre jätkab 14 võidu ja 12 kaotusega seitsmendat positsiooni.