VIDEO ⟩ Kolmese tagant eksimatult tabanud Kriisa vedas Arizona võiduni

Christopher Krutto
Kerr Kriisa.
Kerr Kriisa. Foto: Arizona Basketball/Twitter

Eesti korvpallikoondislased Kerr Kriisa ja Henri Veesaar tegid mõlemad hea mängu ning aitasid oma koduülikooli meeskonna Arizona Wildcatsi 88:62 võidule Utah Utesi vastu.

Arizona haaras kohtumises eduseisu juba esimese poolajaga, mis võideti lõpuks 43:31. Teine poolaeg võideti 45:31 ning kogu kohtumine 88:62.

Arizona parimaks kerkis Kriisa, kes viibis platsil 31 minutit ning viskas selle ajaga 17 punkti ning jagas kuus resultatiivset söötu. Kusjuures mängujuht tabas oma kõik neli kolmepunktiviset.

Pingilt sekkunud Veesaar viibis platsil üheksa minutit ja sai selle ajaga kirja seitse punkti ning kaks lauapalli. Utesi parimana kogus Branden Carlson 19 silma.

Arizona on tänavu saanud 23 võitu ja neli kaotust. Tugevas Pac-12 konverentsis on võidetud 12 mängu ja saadud neli kaotust. Sellega hoitakse seal UCLA järel teist kohta.