Kalev/Cramole visalt vastu punninud Tarvas sai ikkagi lüüa

Kalev/Cramo edukaim korvikütt oli Wesley Van Beck.
Kalev/Cramo edukaim korvikütt oli Wesley Van Beck. Foto: Tairo Lutter

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi sai teist päeva järjest Eesti-Läti ühisliigas võidurõõmu tunda, kui täna alistati võõrsil 85:73 Rakvere BC Tarvas.

Teist päeva võistlustules olnud Kalev/Cramo sõitis sedapuhku Eesti-Läti ühisliiga raames külla Rakvere Tarvale. Tiheda mängugraafiku tõttu jagasid külalised kõikide mängijate vahel võrdselt minuteid ning see kohati segas mängurütmi. Peamiselt põhimehi mängitanud Tarvas kasutas selle võimaluse ära.

Avaveerandil mõnel korral juhtinud Tarvas suutis esimestel minutitel vastastega sammu pidada. Esimese veerandi kaotas kodumeeskond 18:19 ning poolajapausile mindi külaliste 42:34 eduseisus.

Teisel poolajal pani Kalev/Cramo veidi käiku juurde ning eduseis kasvatati parimal juhul 17-punktiliseks. Viimasel veerandajal seejuures Tarvas enam 10 punktist lähemale ei jõudnudki. Lõpusireeni kõlades särasid tablool Kalev/Cramo 85:73 võidunumbrid.

Võitjate edukaimana viskas veidi vähem kui 20 minutit mänginud Wesley Van Beck 19 silma. Taavi Jurkatamm ja Kristjan Kitsing toetasid teda 12 punktiga. Üleplatsimeheks kerkis Tarvale 21 punkti toonud 22-aastane Sloveenia mängujuht Jan Razdevsek.

Tänane võit oli Kalev/Cramole Eesti-Läti ühisliigas 18., millega hoitakse liigatabelis teist positsiooni. Viimasel kohal paiknev Tarvas on sel hooajal saanud kaks võitu ja 22 kaotust.