Koduväljakul lustinud Manchester United hingab liidritele kuklasse

Marcus Rashford.
Marcus Rashford. Foto: AP Photo/Dave Thompson/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas läheb tiitliheitlus üha põnevamaks. Tabelitipule astus lähemale ka Manchester United, kes teenis koduväljakul 3:0 võidu Leicesteri üle.

Inglismaa kõrgliigas kolmandat kohta hoidev Manchester United võõrustas Old Traffordil heas vormis Leicesteri, kes alistas viimastes kohtumistes Tottenham Hotspuri ja Aston Villa. Seejuures olid külalised löönud viimases kahes mängus koguni kaheksa väravat.

Liiga pingeliseks tänane vastasseis ikkagi ei läinud. United lõi Leicesteri väravavõrku kolm vastuseta tabamust.

Avapoolajal sai ainsa väravaga hakkama 25. minutil skoori avanud Marcus Rashford. Inglismaa praegune kuumim ründetuus kasutas ära vastaste eksimuse ning lõi palli kindlalt Danny Wardi seljataha.

Teise poolaja alguses tegi United sotid selgeks. Esmalt suurendas 56. minutil Rashford enda Premier League'i hooaja 14. tabamusega eduseisu ning viis minutit hiljem vormistas lõppseisuks Jadon Sancho, kes realiseeris Bruno Fernandese kauni söödu.

Tänase 3:0 võiduga kindlustas United liigatabeli kolmandat positsiooni ning vähendas vahet liidritega. Peale 24. vooru on Unitedil kirjas 49 punkti ning liidrikohal olevast Londoni Arsenalist jäädakse viie silma kaugusele.