Christopher Krutto

Täna avati kodumaine jalgpallihooaeg, kui superkarika finaalis läksid vastamisi Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskond. Paide võttis lõpuks 3:2 võidu.

Kohtumist alustas paremini Flora, kes kontrollis esimest poolaega. 22. minutil viis Rauno Alliku rohevalged juhtima ning esimese poolaja viimastel minutitel suurendas edu juba kaheväravaliseks.

Teisel poolajal sai Paide rohkem mängu sisse ning 59. minutil õnnestus Robi Saarmal üks tagasi lüüa. 76. minutil viigistas Paide Erko Jonne Tõugjase omaväravast seisu.

Kuigi algselt paistis, et kohtumise normaalaeg lõpeb 2:2 viigiseisul ning pealtvaatajad saavad näha penalteid, siis Saarmal õnnestus Flora väravavahi Evert Grünvaldiga saada üks-ühele ning ründaja lahendas kohtumise viimase löögiga olukorra.