Peatreener Rannula: tähtsaim, et jätsime endale teiseks mänguks võimaluse

Ville Arike
BC Kalev/Cramo vs Brose Bamberg
BC Kalev/Cramo vs Brose Bamberg Foto: Eero Vabamägi

Suurepärast eurohooaega tegev BC Kalev/Cramo alustas ka play-off-faasi edukalt, veerandfinaali avamängus alistati Bambergi Brose 80:77. Peatreener Heiko Rannula sõnul on tähtsaim asjaolu, et kordusmänguks jäeti endale edasipääsuvõimalus.

Nimelt selgitatakse FIBA Europe Cupil praegusest alates lõpuni välja iga paari parim meeskond kahe mängu jooksul visatud punktide kogusummas. see tähendab, et avamäng tohib jääda ka viiki. Poolfinaali pääsemiseks piisab Kalevile kordusmängus ka kuni kahepunktilisest kaotusest. Kui Bamberg võidab kolmega, mängitakse lisaaeg.

Mäng kulges kolmanda veerandaja keskpaigani külaliste dikteerimisel, kuid siis tegi Kalev seisult 46:57 spurdi 26:4 ning asus ise 11 punktiga juhtima. Lõpuni nõnda suurt edumaad siiski hoida ei suudetud.