VIDEO Hea mängu teinud Kotsar aitas Baskonial alistada Madridi Reali

Christopher Krutto
Maik-Kalev Kotsar palli korvi surumas.
Maik-Kalev Kotsar palli korvi surumas. Foto: IMAGO/Eibner-Pressefoto/Marcel Engelbr

Eesti korvpallikoondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia alistas Euroliigas 85:81 Madridi Reali.

Kohtumist alustas paremini Real, võites avaveerandi 22:17. Poolajaks oli nende edu kahe punkti võrra vähenenud ning viimasele veerandile mindi vastu Reali 65:62 eduseisus.

Kusjuures veel 4.38 enne lõppu oli Real ees 78:71. Viimastel minutitel suutsid Baskonia mängijad siiski vahe kinni nõeluda. 85:81 võidu tõi Matthew Costello koos veaga tabatud kolmene. Ameeriklane sopsas ka vabaviske.

Kotsar viibis platsil pea 20 minutit ja viskas selle ajaga 13 punkti ning korjas kuus lauapalli. Lisaks sai ta kirja ka ühe vaheltlõike ja ühe bloki. Raieste koosseisu ei kuulunud.

Baskonia parimaks kerkis 20 silmaga Matthew Costello. Reali poolelt oli 21 punktiga resultatiivseim Džanan Musa.