Drell põrutas NBA tütarliiga punktirekordi (1)

Henri Drell.
Henri Drell. Foto: @windycitybulls/Instagram

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell püstitas läinud ööl enda isikliku punktirekordi NBA tütarliigas, kui aitas enda koduklubi Windy City Bullsi 112:105 võidule Mexico City Capitanesi üle.

Mehhikos toimunud kohtumise algus oli Windy City Bullsile vaevaline ning kiiresti jäädi suurde kaotusseisu. Kolmandal veerandaja alguses oli Bulls 23-punktilises kaotusseisus ja veel 16 minutit enne kohtumise lõppu vaatas tabloolt vastu nukker 59:79 seis. Aga just sel hetkel alustasid külalised enda meeletut lõpuspurti.

Kogenud tagamängija Jeremy Pargo vedamisel vähendas Bulls viimase veerandaja eel kaotusseisu kaheksale punktile. Viimasel neljandikul jätkasid külalised enda head hoogu ning lõpuks võeti magus 112:105 võit.

Drell kerkis seejuures enda meeskonna resultatiivseimaks, kui viskas enda NBA tütarliiga karjääri parimad 26 punkti. Lisaks sellele jäi tema kontosse seitse lauapalli, kaks korvisöötu ja kaks viskeblokeeringut.

Tänase võiduga kerkis Bulls Läänekonverentsi neljandale kohale, olles kogunud 15 võitu ja 12 kaotust. Põhiturniiri lõpuni jääb pidada veel viis kohtumist.