K, 22.03.2023

Võrkpalliliit leidis omale uue peasekretäri

Toimetas Karl Juhkami
Võrkpalliliit leidis omale uue peasekretäri
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ivar Lilleberg.
Ivar Lilleberg. Foto: reform.ee

Eesti Võrkpalli Liit andis teada, et valis juhatuse otsusega alaliidu uueks peasekretäriks Ivar Lillebergi. 

Rakverest pärit 35-aastane Lilleberg on varasemalt tegev olnud avalikus sektoris, töötades muu hulgas Haljala vallavanemana.

«Loodan, et võrkpalliseltskond võtab mu positiivselt vastu. Annan endast selles ametis kõik, et Eesti võrkpall elaks ka tulevikus sama hästi või isegi veel paremini kui praegu. Viimased kümme aastat on võrkpall olnud mulle kõige südamelähedasem spordiala ja olen seda pikalt harrastanud. Suurim märksõna võiks uues ametis ala edendades olla stabiilsus ja professionaalsus igas mõttes. Väikesest kohast tulles on mulle kindlasti oluline ala regionaalne areng,» sõnas alaliidu uus juht pressiteates.

«Juhina olen eelkõige meeskonnamängija, kes kuulab oma meeskonnaliikmed ära ja usaldab neid ise otsuseid langetama ja ellu viima,» lisas Lilleberg, kes astub ametisse 17. aprillil.

Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur tänab senist alaliidu juhti Helen Veermäed, kelle eestvedamisel on jõutud mitme märgilise saavutuseni - korraldatud meeste EM-finaalturniir, viidud naiste koondis esmakordselt EMile ja saadud naiste finaalturniiri korraldusõigus. Viimastel aastatel on jõudsalt edendatud naiste võrkpalli ning rannavõrkpalli, samal ajal on meeste koondis hoidnud stabiilset taset ja mänginud kõigil finaalturniiridel.

«Alustuseks soovin tänada Helenit pikaaegse alaliidu eduka juhtimise eest. Meil on olnud õnne, et senised peasekretärid on liitu üsna pikalt vedanud. Soovin Helenile tema uutes väljakutsetes edu ning kordaminekuid ja olen veendunud, et ta jääb ka võrkpalliga seotuks,» ütles Pevkur.

Kommenteerides Ivar Lillebergi kandidatuuri, ütles Pevkur, et juhatuse valik lähtus alaliidu juhtimise terviknägemusest. «Pikaaegsete töötajatega on viimasel ajal liitunud spordidirektorina Kert Toobal, kes katab ala süvateadmiste poolt ning nüüdne Ivari liitumine peasekretäri kohale toob juurde juhtimis- ning administreerimiskogemust, mis komplektina peaks tagama just selle, mida juhatus soovib - et oleks tagatud nii alaliidu kui võrkpalli jätkusuutlikkus,» täiendas Pevkur.

Märksõnad
Tagasi üles