Suur segadus Ferraris: kas meeskond jookseb verest tühjaks?

Copy
Frédéric Vasseuri vahikorra ajal on Ferrarit tabanud ootamatu ajude väljavool. Kas eelmistel hooaegade Alfa Romeo meeskonda juhtinud Vasseur saab olukorra kontrolli alla?
Frédéric Vasseuri vahikorra ajal on Ferrarit tabanud ootamatu ajude väljavool. Kas eelmistel hooaegade Alfa Romeo meeskonda juhtinud Vasseur saab olukorra kontrolli alla? Foto: Dppi/LPS via ZUMAPRESS.com/Scanpix

Ferrari vormel 1 meeskonnas on kõik sassis nagu puder ja kapsad. Ebaõnnestunud hooaja algus on proovile pannud värske pealiku Frédéric Vasseuri, kelle mitmed alluvad ähvardavad tiimist lahkuda. Tagatipuks on põhisõitja Charles Leclerc asunud probleeme lahendama omal käel ja pärinud aru Ferrari presidendilt John Elkannilt. Mis toimub kõigi aegade edukaimas F1 meeskonnas?

Kaks nädalat tagasi alanud vormel 1 hooaeg pani Ferrari meeskonna ja pöidlahoidjad kukalt kratsima. Eelmise aasta teine meeskond leiab end Bahreini etapi järel alles neljandalt kohalt. Neist on möödunud viimaste aastate kibe konkurent Mercedes ja üllatuslikult ka Aston Martin, kes on Red Bulli järel võtnud sisse teise positsiooni.

Kahel viimasel hooajal meistriks tulnud Max Verstappenist olid Ferrari sõitjad Charles Leclerc ja Carlos Sainz jr ringi peale sekundi võrra aeglasemad. Tagatipuks oli Bahrenis poodiumikoha nimel võidelnud Leclerc sunnitud tehnilistel põhjustel katkestama, Sainz vuhises üle finišijoone neljandana.

Tagasi üles