P, 28.05.2023

Tänak: auto on meil tegelikult hea, kuid ei käi minuga lihtsalt veel sama jalga

Toimetas Karl Juhkami
Facebook Twitter
Comments 1
Ott Tänak
Ott Tänak Foto: M-Sport

Autoralli Mehhiko MM-etapp ei möödunud Ott Tänakul soovitul viisil, mistõttu kumas tema ralliaegsetest kommentaaridest läbi kibestumust masina pärast. Kui ralli aga selja taha jäi, möönis eestlane siiski, et Ford Pumaga kannatab võidu kihutada küll.

«Hea meel on lõpuks ikkagi finišis olla, midagi rohkemat polnudki võimalik meil siit enam saada,» viitas Tänak meeskonna pressiteates üldarvestuse kaheksandale kohale ja punktikatse neljale lisasilmale. 

«Need punktid on tegelikult positiivsed, sest reedel [pärast turboprobleemide tekkimist] ei paistnud neid üldse kusagilt,» ei salanud ka Tänak, et soovinuks tol hetkel parema meelega lihtsalt katkestada. 

Küll andis Tänak mõista, et hoolimata nädalavahetuse ninakrimpsutamistest on Ford Pumaga võimalik siiski võidu kihutada. «Auto on meil tegelikult hea, on kogu aeg olnud, kuid mina ja masin ei käi lihtsalt veel sama jalga. See on see, mis teeb olukorra keeruliseks, kuid vaatame, mis meil õnnestub järgmiste nädalatega välja nuputada,» lõpetas Tänak.

Kolme etapi järel hoiab Tänak MM-sarja kokkuvõttes 47 punktiga neljandat kohta. Ettepoole jäävad Sébastien Ogier (56), Thierry Neuville (53) ja Kalle Rovanperä (52).

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles