P, 28.05.2023

Ogier' edasine võistluskalender sai taas selgemaks

Toimetas Karl Juhkami
Facebook Twitter
Comments
Sébastien Ogier
Sébastien Ogier Foto: IMAGO / Nikos Katikis

Kuigi kaheksakordne autoralli maailmameister Sébastien Ogier on tänavu võitnud mõlemad etapid, kus startinud, pole see – vähemalt väliselt – tekitanud tal ahvatlust teha kaasa täishooaeg.

Ogier on varem öelnud, et tal on Toyotaga leping seitsmeks ralliks. Kuigi tiimipealik Jari-Matti Latvala möönis Mehhikos, et ta ei välista võimalust sõlmida prantslasega leping ka ülejäänud aastaks, pole tal sellesse siiski eriti suurt usku. 

Põhjusega. Sest Ogier' vastused sel teemal on jäänud kahest võidust hoolimata samasuguseks kui hooaja eel. «Praegu võin teile öelda, et Horvaatias olen ma kohal. Lisaks tean juba, et Portugalis, mis on sellest järgmine ralli, ma ei ole. Eks see ole valikute koht ja need on langetatud ühes meeskonnaga,» vahendab Belgia rahvusringhääling ralliässa sõnu.

Pärast Portugali MM-etappi on WRC-kalendris veel kavas Sardiinia, Keenia, Eesti, Soome, Kreeka, Tšiili, Kesk-Euroopa ja Jaapani osavõistlus. Varasemate väljaütlemiste põhjal võib välistada Ogier' võistlemise Eestis ja Soomes. 

See tähendaks, et ülejäänud neli starti teeks ta kas Sardiinias, Keenias, Kreekas, Tšiilis, Kesk-Euroopas või Jaapanis. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles