VIDEO ⟩ Drell purustas taas isikliku rekordi, aga tiimi saatus selgub viimases lahingus

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Henri Drell.
Henri Drell. Foto: Windy City Bulls/Facebook

NBA tütarsarjas G-Liigas on Henri Drelli koduklubi Windy City Bullsi seis põhiturniiri viimase vooru eel äärmiselt pingeline.

Läinud ööl jäi Bulls põnevas kodumängus 89:93 alla Maine Celticsile. Veel poolteist minutit enne lõppu olid võõrustajad peal 89:87, ent rohkem sihile ei jõutud.

Tavapäraselt algkoosseisu kuulunud Drell müttas 39 minutit. Tal polnud parim viskepäev, väljakult sopsas 10st viskest 3. Sellele vaatamata kogus Eesti koondislane 7 punkti, 5 resultatiivset söötu ja isiklikku tippmarki tähistavad 12 lauapalli (varasemalt 11).

Olenevalt võistkonnast jääb põhiturniiri lõpuni üks-kaks mängu. Bulls hoiab 17 võidu ja 14 kaotusega praegu idakonverentsis viiendat kohta, ent tabel on äärmiselt tihe. Neljandat ja 11. tiimi lahutab vaid kaks võitu. Play-off'i pääsevad kuus paremat, kaks esimest lähevad otse veerandfinaali.

Drell ja Bulls lõpetavad põhihooaja Eesti aja järgi reede esimestel tundidel, kui võõrustatakse College Park Skyhawksi.