ANALÜÜS ⟩ Eesti jalgpallikoondisel pole luksust võimalusi raisata (1)

Siim Kaasik
Teise poolaja ainus tõsiselt ohtlik moment tekkis Eesti koondise poolelt Sergei Zenjovil. Foto: ATTILA KISBENEDEK/AFP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondis kaotas EM-valiksarja peaprooviks peetud sõpruskohtumises võõrsil 0:1 Ungarile. Postimees tegi mängust järgmised tähelepanekud.

Kohtumise ainsa värava lõi Ungari 41. minutil. Ungaril tekkis võimalus nurgalöögist, kust mängiti kõrge kaarpall karistusala joonel seisnud Zsolt Kalmárile. 27-aastane poolkaitsja lajatas seejärel palli maapõrkega Eesti värava suunas, kuid suurem asi löök see ei olnud. Tema õnneks jäi sooritusele peaga ette ründaja Martin Ádám, kes palli Karl Jakob Heina seljataha suunas.

Neli minutit varem sahistas Eesti väravavõrku Bendeguz Bolla, kuid VAR tuvastas, et mängija oli suluseisus.