P, 4.06.2023

VIDEO ⟩ Drell ja Bulls tegid oma töö ära, nüüd tuleb vaid oodata

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Facebook Twitter
Comments
Henri Drell.
Henri Drell. Foto: Windy City Bulls/Facebook

Henri Drelli koduklubi Windy City Bulls pani NBA tütarsarja G-Liiga põhiturniirile võiduka punkti, kodus alistati 126:115 College Park Skyhawks.

Edule valati tugev vundament avaveerandi 37:24 paremusega. Hiilgavas hoos oli Carlik Jones, kes tabas väljakult viskeid 24st 16 ning põrutas lausa 44 punkti.

Drellil oli üle pika aja veidi kehvem päev. Ta kuulus küll algviisikusse, ent piirdus 23 minutiga. Eesti koondise ääremängija sopsas väljakult neljast viskest vaid ühe, kogus neli punkti ja kolm lauapalli.

Tervikuna jäi Drellil seljataha väga edukas põhihooaeg. Aprilli lõpus 23. sünnipäeva tähistav pallur teenis 30 mängus keskmiselt 31,2 minutit, viskas 11,7 punkti, noppis 5,9 lauapalli ja jagas 2,6 resultatiivset söötu. Ta tabas viskeid väljakult 47,2- (267/126) ja kolmeseid 33,3-protsendiliselt (129/43).

Hooaeg ei pruugi veel aga sugugi läbi olla. Bullsil on hea võimalus jõuda play-off'i. Selleks tuleb idakonverentsis mahtuda kuue parema hulka. Praegu ollakse viiendad, ent konkurentidel jääb pidada üks-kaks mängu. Seis on äärmiselt tihe.

Põhiturniirile tõmmatakse Eesti aja järgi joon alla pühapäeva varahommikul. Seis on praegu selline:

Foto: Kuvatõmmis
Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles