Taas Liverpooli särki kandnud Ragnar Klavan aitas punased võiduni

Toimetas Karl Juhkami
Ragnar Klavan (punases).
Ragnar Klavan (punases). Foto: Phil Noble

Ragnar Klavan tõmbas viieaastase vahe järel taas selga FC Liverpooli särgi, kui aitas punaste - nõnda Liverpooli kutsutakse - legendidel heategevuslikus jalgpallimatšis 2:0 alistastada Glasgow Celticu legendid.

Liverpool asus sõumatši juhtima 37. minutil, kui nende kauane kapten Steven Gerrard realiseeris keskkaitsja Martin Škrteli teenitud penalti.

Kohtumise teine tabamus sündis kohe poolajapausilt naastes, kui võrku sahistas Mark Gonzales.

37-aastane Klavan lõi kaasa terve mängu ning moodustas koos soomlase Sami Hyypiäga, slovaki Martin Škrteli, prantslase Gregory Vignali ja norralase Bjørn Tore Kvarmega viiemehelise kaitseliini.

Celticu algkoosseis. Foto: Kuvatõmmis

Liverpooli kodustaadionil peetud mängu tulu läheb klubi heategevusprogrammi LFC Foundationi rahastamiseks.

Klavan mängis Liverpoolis vahemikus 2016 – 2018 ning sai kirja 53 kohtumist ja kaks väravat. Eelmisel hooajal pallis ta Eesti meistriliigas, esindades Paide Linnameeskonda, praegu on ta oma põhifookuse pannud Tallinna JK Kalevi arendamisse.