R, 9.06.2023

Klavan ristiti Kloppi ametiaja esimeseks tõeliseks legendiks

Siim Kaasik
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Jürgen Klopp ja Ragnar Klavan.
Jürgen Klopp ja Ragnar Klavan. Foto: Jason Cairnduff/REUTERS/SCANPIX

Jalgpallur Raganr Klavan aitas heategevuslikus mängus Liverpooli legendid 2:0 võidule Celticu legendide üle.

Karjääri jooksul Liverpooli eest 53 kohtumist kirja saanud Klavan andis klubi pressiteenistusele intervjuu, kus avaldas üllatust, kui paljud inimesed endisi tegijaid vaatama tulid. Olgu lisatud, et pealtvaatajaid kogunes Anfieldile 45 000, kellest 4000 olid Celticu toetajad.

«Väga mõnus oli Anfieldil tagasi olla ja kuulda «You’ll Never Walk Alone’i». Ka Celticu fännid tekitasid suurepärast atmosfääri. Oli üks meeldiv pärastlõuna. Tore oli jälle heal murul mängida. Kogesin emotsioone, adrenaliini ja kõike muud,» ütles Klavan.

2016. aasta suvel Liverpooliga liitunud ning seal kaks hooaega mänginud eestlase sõnul meenusid talle Anfieldile naastes paljud mälestused. «Mul oli hea meel sellest osa saada. Kui mind uuesti kutsutakse, olen kohal,» lubas keskkaitsja.

Klavan mängis Celticu vastu kõik 90 minutit. Kui mängu alustas ta oma loomupärasel positsioonil, siis hiljem liikus ta vasakule äärele. Liverpool Echo hinnangul tegutses eestlane väljakul silmapaistvalt.

«Staarivääriline esitus! Jürgen Kloppi ametiaja esimene tõeline legend, kes alustas keskkaitses, kuid võttis peagi sisse vabama rolli vasakus ääres. Ta mängis hästi kokku Steven Gerrardiga ning oleks peaaegu ehitanud Dirk Kuytiga avavärava. Teisel poolajal lendas tema pealöök väravast mööda. Lõi küll omavärava, kuid selle tühistamine päästis häbist,» kirjutas väljaanne.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles