P, 28.05.2023

VIDEO ⟩ Uskumatu segadus: Peruu jalgpallikoondislased läksid Hispaania politseiga kaklema

Christopher Krutto
Facebook Twitter
Comments
Pedro Gallese.
Pedro Gallese. Foto: IMAGO/Schüler/Scanpix

Mitmed Peruu jalgpallikoondise liikmed sattusid esmaspäeval Hispaania politseinikega konflikti.

Peruu kaotas laupäeval 0:2 Saksamaale ning kohtub täna õhtul Hispaania pealinnas Madridis Marokoga. Esmaspäeva õhtul tekkis mitmel koondise liikmel konflikt kohalike politseinikega.

Sotsiaalmeedias levivad videod ja pildid, kuidas Peruu koondise liikmed suhtlevad ja laulavad koos fännidega. Ühel hetkel lükati ühte koondislast politseiniku poolt. Kui mängija proovis korrakaitsjast mööduda, läks kakluseks, millest võtsid osa mitmed koondislased, politsei ja Peruu toetajad, kirjutab Express.

Peruu koondislased Jose Carvallo, Pedro Gallese, Yoshimar Yotun ja Alex Valera võeti politsei poolt vahi alla. Pärast ütlusi lasti kõik peale Gallese vabaks. Viimane neist vabanes mõni aeg hiljem.

«Me soovimise inimesi tervitada ja politsei hakkas meid lööma,» ütles Gallesse Peruu televisioonile olukorda kommenteerides. ESPN kirjutab, et Hispaania ametivõimud ajasid koondislased fännidega sassi.

Peruu ajakirjanik Diego Montalvan kirjutas ühismeediasse, et Galleset süüdistatakse ühe korrakaitsja löömises. Peruu jalgpalliliit avaldas oma mängijale toetust, kuid lisas, et austab kohalikke ametivõime ja on valmis selgituste jagamiseks.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles