BLOGI Eesti-Läti liiga finaalturniir: nigela teise poolaja teinud Kalev kaotas VEFile (1)

Eesti-Läti korvpalliliiga finaalturniiri teises poolfinaalis kaotas BC Kalev/Cramo 65:83 Riia VEFile. Homses finaalis kohtuvad lätlased Ukraina klubi Prometeiga, Kalev mängib pronksilahingut Tartuga.

Enne mängu

Mõlemad pääsesid veerandfinaalist edasi muretult. VEF alistas 2:0 Rapla Avis Utilitase, Kalev/Cramo sai sama tulemusega jagu Ogrest. Tõsi, Eesti klubi läheb mängule vastu päris keerulisest seisust.

Kolmapäeval tehti hooaja üks kehvemaid esituse. Europe Cupi poolfinaali kordusmatšis jäädi võõral väljakul 22 punktiga alla Cholet'le ja langeti konkurentsist. Prantsusmaa seiklused ei saanud aga sellega läbi.

Kohalike streigi tõttu tühistati kalevlaste neljapäevane kojulend. Seega jäi üle vaid rendiautodega Brüsselisse põrutada, kust reede hommikul Tallinna lennatakse. Juba sama päeva õhtul tuleb VEFiga madistada.

Paari võitja kohtub finaalis Prometei vs. Tartu Ülikool Maks & Moorits duelli paremaga.