VIDEO ⟩ Tõeline mammu! Eesti naistekoondislane lõi Signy Aarna lahkumismängus iluvärava

Toimetas Ville Arike
107 korral Eestit esindanud Signy Aarna lahkub mängus Maltaga väljakult kaaslaste kallistuste ja tervituste saatel. Foto: Facebook / Eesti naiste jalgpall

Eesti naiste jalgpallikoondise reedel Tallinnas peetud maavõistlus Maltaga tähendas ühtlasi kauaaegse koondislase, 107-kordseks internatsionaaliks saanud Signy Aarna lahkumismängu. Eesti kaotas 1:2, kuid löödud värav oli tõeliselt kaunis.

Aarna alustas algkoosseisus, viibis väljakul 35 minutit ja saadeti siis paljude kallistuste saatel vahetusmängijate pingile. Kklubijalgpalliga ta jätkab ning esindab tä'navu Põlva Lootost, kust teekond kord alguse sai.

Eesti ja Malta mängu esimene poolaeg lõppes väravateta. Teisel poolajal tekkis külalistel järjest võimalusi ning 73. minutil asuti Haley Bugeja löögist ka juhtima. Eesti peatreenerid Sirje Roops ja Anastassia Morkovkina olid just enne seda vahetanud välja kõik neli ründavat mängijat. Uued tulijad lisasid teravust. 88. minutil söötis Kelly Rosen kõrge kaarpalli karistusala joonele Liisa Merisalule, kes lõi otse õhust alanurka – 1:1!

Paraku oli Maltal minut hiljem varuks sama kaunis vastus, Maria Farrugia saatis palli Karina Korgi valvatud värava ülanurka.