BLOGI Manchester City alistas avamängus Bayerni 3:0

Tähistavad Manchester City teise poolaja väravate autorid Erling Haaland (paremal) ja Bernardo Silva. Foto: Paul Ellis/AFP/Scanpix
  • Milano Inter alistas võõrsil Lissaboni Benfica 2:0

Jalgpalli Meistrite liigas algasid veerandfinaalid, Manchester City alistas Müncheni Bayerni kodus 3:0 ning Milano Inter Lissaboni Benfica võõrsil 2:0. Postimees vahendas mänge otseblogis.

Enne mänge

Manchester City võitis Meistrite liigas alagrupi ning läks kaheksandikfinaalis vastamisi Leipzigiga, kellest sai kahe mängu kokkuvõttes 8:1 (1:1, 7:0) jagu. Bayern oli oma alagrupis täiseduga parim ning alistas kaheksandikfinaalis PSG kahe mängu kokkuvõttes 3:0 (1:0, 2:0).

Benfica oli samuti oma alagrupis parim ning alistas kaheksandikfinaalis Club Brügge 7:1 (2:0, 5:1). Milano Inter sai Müncheni Bayerni järel alagrupist edasi teisena ning oli kaheksandikfinaalis 1:0 üle Portost (1:0, 0:0).

Ülejäänud veerandfinaalpaarides lähevad kolmapäeval vastamisi AC Milan ja Napoli ning Madridi Real ja Londoni Chelsea.